Czy wybraliście już swój dodatek do zdjęć?

ALBUM FOTOGRAFICZNY 

Piękny fotoalbum wykonany ręcznie w profesjonalnym laboratorium to pamiątka, która zostanie z Wami na całe życie. Nośniki elektroniczne będą się zmieniać, a po album ślubny z twardymi kartami możecie sięgnąć zawsze.

Karty albumu rozkładają się na płasko, co umożliwia efektowne zaprezentowanie zdjęć. Fotografie drukowane są na wysokiej jakości papierze fotograficznym. Sami wybierzecie oprawę: skórę ekologiczną lub płótno oraz napis na okładce.

Fotoalbum może być też świetnym prezentem dla rodziców i bliskich. Jeżeli chcecie zamówić taki album lub albumy, dajcie znać, wyślemy Wam aktualną ofertę.

JEDWABNE WYDRUKI

Odbitki to również piękna pamiątka. Nie musimy Wam chyba tłumaczyć, że komputery zmieniamy, pendrive się gubią, a zdjęcia zapisane na dyskach lubią się magicznie usuwać. Dlatego pierwsza zasada zachowania pamiątek: robić backup, trzymać ważne zdjęcia w paru miejscach. Druga: fizyczny ślad, czyli pudełko pełne pięknych odbitek wysokiej jakości albo wspomniane wyżej albumy. A najlepiej jedno i drugie.

W końcu chyba tak jak my uwielbiacie oglądać rodzinne pamiątki, stare albumy, czarnobiałe wydruki? Spójrzcie w przyszłość – warto by i Wasza rodzina za ileśdziesiąt lat mogła obejrzeć takie piękne rzeczy.

Możemy zamówić dla Was różne formaty odbitek: od klasycznych po duże, które po włożeniu w ramę mogą zawisnąć na Waszej ścianie. Do odbitek możecie też dobrać wymarzoną oprawę: pudełko materiałowe, kopertę skórzaną lub pudełko drewniane.

Zachęcamy do skorzystania z formularza. Jednak jeśli tak Ci wygodniej, napisz do nas bezpośrednio na e-mail: info@whitebalance.pl

    Jeśli nie dostaniecie od nas odpowiedzi w ciągu 72 h, sprawdźcie SPAM. Jeśli i tam pustka, zadzwońcie śmiało:
    Kasia: 513 168 093
    Julia: 788 897 510

    (Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytania zawarte w formularzu kontaktowym. Administratorem Twoich danych osobowych jest Kala Katarzyna Kiełbasińska, NIP 9522183895, REGON 380706398. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.)