Julia

Zdjęcia ślubne

Jesteśmy absolwentkami Fotografii Prasowej, Reklamowej, Wydawniczej na Uniwersytecie Warszawskim. Realizując razem projekty studenckie osiągałyśmy ciekawe efekty. Postanowiłyśmy wykorzystać to na polu fotografii ślubnej. Dwóch fotografów daje pewność, że żaden z ważnych elementów uroczystości – zarówno tych z założenia wielkich, jak i tych pozornie błahych, nie umknie naszej uwadze.

Kasia

Zdjęcia ślubne

Jesteśmy osobami pozytywnie nastawionymi do świata. Bliskie jest nam podejście dokumentalne i reporterskie. Fotografia jest dla nas świetnym pretekstem do spotkania z drugim człowiekiem. Julia z dziennikarskim zacięciem próbuje zagłębić się w ludzkie historie, a Kasia szuka ciekawych detali i gry świateł.

Filip

Film ślubny

Jestem absolwentem Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, Nowe Media, spec. Animacja. Filmem interesuję się “od zawsze” – spytaj mnie o jakiś tytuł, a pewnie go widziałem. To zainteresowanie pozwala mi podejść do Waszego filmu ślubnego nie tylko pod kątem “obowiązkowych ujęć”, ale i detali, gry świateł i kolorów.

 

JKA_8211