Hello!

Jesteśmy absolwentkami Fotografii Prasowej, Reklamowej i Wydawniczej na Uniwersytecie Warszawskim. Realizując razem projekty studenckie osiągałyśmy ciekawe efekty, co postanowiłyśmy wykorzystać na polu fotografii ślubnej.

Bliskie jest nam podejście dokumentalne i reporterskie. Fotografia jest dla nas świetnym pretekstem do spotkania z drugim człowiekiem. Julia z dziennikarskim zacięciem próbuje zagłębić się w ludzkie historie, a Kasia szuka ciekawych detali i gry świateł.

Kasia-Kielbasinska_White-Balance -

Kasia


Mój drugi dom to morze. Na co dzień robię też sesje wizerunkowe, biznesowe i lifestylowe. Podobno mam głośny śmiech, który sprawia, że wszyscy dookoła też zaczynają się śmiać, co super rozładowuje atmosferę!

Julia


Jestem takim trochę podróżniczym świrem: wrócę z jednego wyjazdu i już planuję kolejny. Odpoczywam chodząc po górach. Uwielbiam zwierzęta, a szczególnie koty. Fotografią interesuję się nie tylko z punktu widzenia fotografa, ale i redaktora: piszę do jednego z największych polskich portali o fotografii.

Julia-Kaczorowska-White-Balance-weddings -

Fotografowanie w duecie


Przez lata wspólnej pracy poznałyśmy swoje tryby fotografowania na wylot. Niemalże bez słów wiemy, gdzie znajdzie się jedna z nas, co chce sfotografować, a czym ma zająć się ta druga. Nie przeszkadzamy sobie, a wręcz przeciwnie: łączymy nasze dwa spojrzenia w jeden, pełny reportaż ślubny. Każda para, która zostaje “naszą parą” staje się nam bliska, dlatego w ten Dzień służymy Wam nie tylko profesjonalnymi zdjęciami, ale i naszą obecnością, wsparciem i pomocą, jeśli tylko go potrzebujecie.

Chcecie się dowiedzieć o nas więcej? Zobaczcie to instagramowe STORIES.

Film ślubny


A może film ślubny? White Balance oprócz dwóch fotografek tworzy też Filip, który może uwiecznić Wasz Dzień na ruchomym obrazku. Odchodząc od konwencji przydługich, nużących ponad godzinnych filmów, proponujemy Wam krótką formę “teledyskową” oraz 20 minutowy film ślubny. Filip pracuje dyskretnie, nie ingeruje w przebieg ceremonii, nie reżyseruje Waszego Dnia. Co bardzo ważne, nasz cały zespół umie dobrze współpracować ze sobą – nie rywalizujemy w celu uzyskania najlepszych ujęć, a raczej wspieramy się, potrafiąc dosłownie “zejść sobie z drogi”, kiedy sytuacja tego wymaga.

Filip


Jestem absolwentem Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, Nowe Media, spec. Animacja. Filmem interesuję się “od zawsze” – spytaj mnie o jakiś tytuł, a pewnie go widziałem. To zainteresowanie pozwala mi podejść do Waszego filmu ślubnego nie tylko pod kątem “obowiązkowych ujęć”, ale i detali, gry świateł i kolorów.

Filip operator-White Balance fotografia ślubna-film ślubny

Zobacz nasze prace