Cieszymy się, że tu dotarliście!

Planujesz ślub? Zapytaj nas o dostępność terminu i ofertę. Jeśli będziemy dostępni, zachęcamy do niezobowiązującego spotkania z nami. Nie chcemy „wpaść na ślub, wykonać robotę i wyjść”. Zależy nam na ustaleniu z Wami konwencji, która będzie Wam najbardziej odpowiadać, wysłuchaniu Waszych wątpliwości, zanotowaniu specjalnych życzeń.

Uwielbiamy pić herbatę i chętnie napijemy się jej z Wami 🙂

Planujesz sesję zdjęciową? Napisz do nas czy marzy Ci się sesja brzuszkowa, noworodkowa, niemowlęca, rodzinna… A może sama nie wiesz i chciałabyś się nas poradzić? Napisz śmiało!

Zachęcamy do skorzystania z formularza. Jednak jeśli tak Ci wygodniej, napisz do nas bezpośrednio na e-mail: info@whitebalance.pl

    Jeśli nie dostaniecie od nas odpowiedzi w ciągu 72 h, sprawdźcie SPAM. Jeśli i tam pustka, zadzwońcie śmiało:
    Kasia: 513 168 093
    Julia: 788 897 510

    (Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytania zawarte w formularzu kontaktowym. Administratorem Twoich danych osobowych jest Kala Katarzyna Kiełbasińska, NIP 9522183895, REGON 380706398. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.)