Poznajcie White Balance lepiej.

To wybór mocno subiektywny, pokazujący ujęcia najbardziej nam bliskie – czy to z powodu klimatu zdjęcia czy też samej sytuacji, jaką udało nam się uchwycić. Niektóre z naszych pełnych reportaży możecie zobaczyć na tej stronie. W tym albumie za to pokazujemy Wam kadry, na które – oczywiście wśród obowiązkowych elementów ślubu i weselu – polujemy. Nasze ulubione zdjęcia ślubne. Te, które pokazujemy sobie podekscytowane na ekranie aparatu tuż po zrobieniu.

Fotografowie czasem słyszą pytania “jakim aparatem fotografujesz, że zdjęcia same wychodzą takie piękne?”, spotykamy się też z opinią, że “to pstrykanie zdjęć raz, dwa i po sprawie”.
Dla nas to znacznie więcej. Sam moment fotografowana absolutnie nie ma nic wspólnego z „pstrykaniem”, a nasze aparaty są na tyle leniwe, że same nie robią zdjęć – za to bardzo dobrze z nami współpracują.  Top - nasze ulubione kadry - najlepsze zdjęcia ślubne

Jeśli szukacie fotografów którzy nie pstrykają, a fotografują i do tego delektują się każdą chwilą przed wizjerem, to właśnie nas znaleźliście.

Czekamy na Wasze wiadomości na info@whitebalance.pl 

 

Planujesz ślub?

Jeżeli podoba Ci się to, co widzisz, odezwij się śmiało!