Klaudia i Michał - Wesele w Villi Juliannie
Ślub w Kościele pw. Matki Boskiej Anielskiej w Konstancinie i wesele w Villi Juliannie.
Oficjalnym motywem przewodnim wesela Klaudii i Michała były podróże. Nieoficjalnym: niewyczerpana energia. Parkiet wrzał, sala ze stolikami wcale nie gorzej. Taką energię trudno będzie zapomnieć!







































































































Planujesz ślub?
Jeżeli podoba Ci się to, co widzisz, odezwij się śmiało!
Ola i Wojtek - Wesele w Gościńcu Ojcowizna
Ślub kościelny w Komorowie i wesele w Gościńcu „Ojcowizna”
U Oli i Wojtka już na wstępnie urzekła nas niesamowicie luźna, rodzinna atmosfera na przygotowaniach. Potem czekał nas piękny ślub w kościele, do którego mamy sentyment, jako, że odbywał się w rodzinnym miasteczku jednej z nas. Po mszy wszystkich zaskoczył bardzo silny deszcz, ale nawet on nie zepsuł Parze Młodej humoru. Byli gotowi na zapierający dech w piersiach pierwszy taniec.







































































































Ślub: kościół pw. NMP w Komorowie
Wesele: Gościniec „Ojcowizna”
Oprawa muzyczna: DJ Kuba Król
Dekoracje: Ewianek Pracownia Florystyczna
Panna Młoda
Sukienka: Marek Ziętek
Buty: Kotyl
Makijaż: Marta Szczegodzińska
Fryzura: Atelier Fryzjerstwa i Urody w Podkowie Leśnej
Pan Młody
Garnitur: JOOP
Planujesz ślub?
Jeżeli podoba Ci się to, co widzisz, odezwij się śmiało!
Top - nasze ulubione kadry
Poznajcie White Balance lepiej.
To wybór mocno subiektywny, pokazujący ujęcia najbardziej nam bliskie - czy to z powodu klimatu zdjęcia czy też samej sytuacji, jaką udało nam się uchwycić. Niektóre z naszych pełnych reportaży możecie zobaczyć na tej stronie. W tym albumie za to pokazujemy Wam kadry, na które - oczywiście wśród obowiązkowych elementów ślubu i weselu - polujemy. Nasze ulubione zdjęcia ślubne. Te, które pokazujemy sobie podekscytowane na ekranie aparatu tuż po zrobieniu.
Fotografowie czasem słyszą pytania "jakim aparatem fotografujesz, że zdjęcia same wychodzą takie piękne?", spotykamy się też z opinią, że "to pstrykanie zdjęć raz, dwa i po sprawie".
Dla nas to znacznie więcej. Sam moment fotografowana absolutnie nie ma nic wspólnego z „pstrykaniem”, a nasze aparaty są na tyle leniwe, że same nie robią zdjęć - za to bardzo dobrze z nami współpracują. ![]()
Jeśli szukacie fotografów którzy nie pstrykają, a fotografują i do tego delektują się każdą chwilą przed wizjerem, to właśnie nas znaleźliście.
Czekamy na Wasze wiadomości na info@whitebalance.pl




























































Planujesz ślub?
Jeżeli podoba Ci się to, co widzisz, odezwij się śmiało!
Sesja Plenerowa - Fort Mokotów
Paulinie i Bartkowi wymarzyła się naturalna sesja plenerowa. Zieleń, przyroda. Mogłoby się wydawać, że znaleźć takie miejsce w środku Warszawy nie będzie prosta rzeczą, ale my mamy swoje sposoby 🙂





























